درباره فروشگاه


هوشمندانه خرید کنید!

روزگاری نه چندان دور، انتخاب کالای مناسب برای خرید کار چندان سختی محسوب نمی شد. چون تنوع محصولات کم بود و تعداد برندهایی که در زمینه های گوناگون حرفی برای گفتن داشتند؛ از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نمی کرد؛ اما امروزه بر خلاف 30 سال گذشته، محصولات بسیار زیادی در حوزه ی آموزش به خصوص کنکور در کشورمان تولید می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و خرید کردن را به چالشی بزرگ برای دانش آموزان تبدیل می کنند. در این بین طبیعی است که خلا وجود فروشگاهی که علاوه بر قابلیت خرید کردن، اطلاعات کاملی در مورد محصولات مختلف به دانش آموز بدهد، در کشور ما احساس می شود، خلائی که فروشگاه اینترنتی پاد قصد پر کردن آن را دارد. فروشگاه هایی با خدمات، سرویس ها و ویژگی های زیر:


فروشگاه اینترنتی محصولات بهترین موسسات و برندهای معتبر آموزشی

فروشگاه پاد مجموعی از تمامی محصولات آموزشی (کتاب و DVD) بهترین و معتبرترین برندها و موسسات فعال حوزه آموزش است که با نگاهی بی طرفانه و بدون قضاوت؛ جهت انتخاب آگاهانه، صحیح و آسان خریدار گردآوری شده اند. همان طور که می دانید از محصولات هر برند؛ تعدادی محبوب تر می شوند و جایگاه ویژه ای در بین مخاطبین پیدا می کنند؛ ارزش افزوده‌ی پاد این است که قدرت انتخاب محصول را بدون تعاریف بی جا و مغرضانه نسبت به محصولات یک برند در اختیار شما قرار می دهد. مطمئنا در فروشگاه پاد و بین تعداد زیاد محصولات، کیفیت یک کالاست که آن را نسبت به سایرین متمایز می کند.

 

دسترسی به اطلاعات فنی و محتوایی هر یک از محصولات

فراموش نکنید که یک فروشگاه اینترنتی خوب تنها یک فروشگاه نیست! شما شاید بتوانید از طریق تلفن اقدام به خرید محصولات مختلف کنید، اما این فروشگاه ها هیچ کمکی در انتخاب محصول درست به شما نخواهند کرد. پاد با افتخار این ادعا را دارد که کامل ترین اطلاعات محصولات را در اختیار شما قرار می دهد؛ اطلاعاتی که به جرئت می توان گفت در سایت رسمی برند ناشر کتاب هم موجود نیست. توجه داشته باشید که در خرید کردن، انتخاب محصول درست و مناسب بر مبنای آگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

امکان مقایسه کالاها و انتخاب برترین محصول

فروشگاه پاد، دستیاری هوشمند در خانه شما است که به شما کمک می کند تا مناسب ترین کتاب ها و DVD های موجود را برای خود تهیه کنید. در فروشگاه پاد، شما می توانید بدون کوچکترین زحمتی و در اتاق خودتان، محصولات تمامی برندهای معتبر ایران در حوزه آموزش را بررسی کنید، جزئیات و اطلاعات مرتبط با آن ها را مطالعه کنید، و بهترین انتخاب را داشته باشید.
سامانه هوشمند پاد، برای اولین بار در حوزه آموزش، این امکان را به شما می دهد تا محصولاتی را که در یک دسته بندی موضوعی قرار دارند، با هم مقایسه کنید که این مقایسه می تواند کمکی بزرگ برای خرید بهترین محصول باشد.

• انتخاب بر مبنای نظرات دوستان، خریداران محصول و مشاوران

شما در پاد می توانید از نظرات سایر دوستانی که پیش از شما این محصولات را خریدند مطلع شوید، و از توصیه های مشاوران در شبکه های اجتماعی برای خرید هر چه هوشمند تر کمک بگیرید.

 

• خرید آنلاین و تحویل آسان محصولات

محصولات پاد را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد. محصولات خریداری شده در حداقل زمان ممکن از طریق پست به تمام نقاط کشور ارسال می شوند.

 

• ضمانت بازگشت کالا

کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه پاد با توجه به ضوابط تعیین شده، پس از خرید تا 7 روز ضمانت بازگشت کالا دارند.

فروشگاه پاد مزایا و امکانات بیشتری چون تخفیفات، دریافت امتیاز بر مبنای هر خرید، ارائه نظر و ... دارد که در هرکدام در جای خود توضیح داده شده است.

 

فروشگاه پاد در یک نگاه:

فروشگاه اینترنتی محصولات بهترین موسسات و برندهای معتبر آموزشی با قابلیت های:

 دسترسی به اطلاعات فنی و محتوایی هر یک از محصولات
 امکان مقایسه کالاها و انتخاب برترین محصول 
 خرید آنلاین و تحویل آسان محصولات
 بهره مندی از تخفیفات و دریافت امتیاز 
 و ...